Series
Ratings
62- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 5.0
- The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.5
- My NameRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5