Series
Ratings
616
KakeguruiRated ★ 1.0
KakeguruiRated ★ 0.5
Violet EvergardenRated ★ 0.5- 한국기행 - 가을, 걷고 싶을지도Rated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0- The Courage to be DislikedRated ★ 1.0
- Titanic: Blood and SteelRated ★ 4.0
- The Hookup Plan Season 2Rated ★ 4.0
- The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
The Sleeping WitchRated ★ 1.0
Fear the Walking DeadRated ★ 1.0
Fear the Walking DeadRated ★ 1.0
Fear the Walking DeadRated ★ 1.0
Fear the Walking DeadRated ★ 0.5
Fear the Walking DeadRated ★ 0.5
Girlish NumberRated ★ 0.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
Last ResortRated ★ 0.5- FamilyRated ★ 0.5