Series
Ratings
36
Jinrō Game Lost EdenRated ★ 4.0
High School of the DeadRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 1.5- テラフォーマーズ 新たなる希望Rated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 2.5
Fairy TailRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 1.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Case ClosedRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5