Series
Ratings
65- 퇴마록Rated ★ 3.0
- TwelveRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Low LifeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 5.0
LegionRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- Marvel's The DefendersRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0