Series
Ratings
47
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Blue LockRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Golden KamuyRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Shinitai Yoru ni KagitteRated ★ 4.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.5
Free!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5