Series
Ratings
33
Men on a MissionRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5

Princess HoursRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0