Titles you rated
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 3.0
- The Outstanding WomanRated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Akai YubiRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
DEATH NOTERated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
The Glorious Team BatistaRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- Star's LoverRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 5.0