Titles you rated
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
- What Comes After LoveRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5

Go AheadRated ★ 5.0
Love O2ORated ★ 2.5- Eye Love YouRated ★ 2.5
- HierarchyRated ★ 1.0
Youth of MayRated ★ 5.0- My Perfect StrangerRated ★ 5.0
- Lovely RunnerRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.5- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
- Black KnightRated ★ 1.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5