Series
Ratings
55
SignalRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0- Mr. BackRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5