Series
Ratings
349- Genie, Make a WishRated ★ 1.5
- The Prisoner of BeautyRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- New Life BeginsRated ★ 3.0
- Blossoms in AdversityRated ★ 3.0
- Perfect MatchRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.5- The Genius Paik 2Rated ★ 3.0
The Genius PaikRated ★ 3.0
Gokusen SpecialRated ★ 3.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5- Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5