Series
Ratings
20- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 3.5- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 1.0
SignalRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Knight ScoopRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5