Movies
Ratings
331
MartyrsRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The EyeRated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
The Woman in BlackRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5