Titles you rated
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.5
NikitaRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0