Movies
Ratings
122
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0