Titles you rated
- A Good Day to be a DogRated ★ 3.5

Youn's StayRated ★ 2.5
House on Wheels Season 1Rated ★ 3.0- Youn's Unexpected JourneyRated ★ 3.0

Doctor JohnRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 5.0- The Good Detective Season 2Rated ★ 5.0
- Bloody HeartRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 3.0- One Day OffRated ★ 4.5
- The Devil's JusticeRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 5.0
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.0
You Are My SpringRated ★ 4.0- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5