Series
Ratings
69- The Art of SarahRated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 0.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5