Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
- MisaengmulRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
DEATH NOTERated ★ 2.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Daddy FishRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 4.0- My Dad is a Nude ModelRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0