Titles you rated
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- Knife Edge: Chasing Michelin StarsRated ★ 3.5
- 서울의 셰프들Rated ★ 2.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5- I Am SoloRated ★ 3.0
- Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
- Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- You and Everything ElseRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0