Series
Ratings
69
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0