Movies
Ratings
951- The MonologueRated ★ 3.5
- Closing DynastyRated ★ 3.5
The Devil, ProbablyRated ★ 3.5- Kill the DayRated ★ 3.0
- Small DeathsRated ★ 4.0
- Death of the RatRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0- Reality+Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5- FauveRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0- Bad for a MomentRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
American HoneyRated ★ 5.0- The People UpstairsRated ★ 2.0
- Whale ValleyRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0