Series
Ratings
12
Shinhannin FlagRated ★ 4.0
I Will Be Your BloomRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0- Umino HajimariRated ★ 4.5
- PICU: Pediatric Intensive Care Unit SP 2024Rated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 5.0