Series
Ratings
319- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- StealRated ★ 4.0
- Bloody FlowerRated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 4.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- The TyrantRated ★ 4.0
- Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- 이혼숙려캠프Rated ★ 4.5
- Girl From NowhereRated ★ 4.0
- 이혼숙려캠프: 새로고침Rated ★ 5.0
- 직장인들Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5
- Singles' InfernoRated ★ 4.0