Series
Ratings
107- AdolescenceRated ★ 4.0
- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0- The WhirlwindRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0