Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- Eun ShilRated ★ 4.0

Her Lovely HeelsRated ★ 3.5
Age of InnocenceRated ★ 3.5
MagicRated ★ 3.5
Shining DaysRated ★ 4.0- Love in Your BosomRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0
Mr. QRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0- KAIST Season 1Rated ★ 4.5
1% of AnythingRated ★ 4.0