Movies
Ratings
65
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5