Series
Ratings
77
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0- The Secret GardenRated ★ 5.0
- Swamp Ecology ReportRated ★ 5.0
PartnerRated ★ 4.0
A Man's StoryRated ★ 5.0- Chosun PoliceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
TripleRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0- Dear HeavenRated ★ 4.5