Series
Ratings
19
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0