Series
Ratings
17
Long VacationRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Family's HonorRated ★ 4.0