Series
Ratings
445
Fake AffairRated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 2.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 2.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 1.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.0- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
- Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.0- We Got DivorcedRated ★ 4.0
VIPRated ★ 3.0- I Am SoloRated ★ 4.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- No, Thank You Season 2Rated ★ 4.0
- Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 5.0- Divorced SinglesRated ★ 2.0
- No, Thank YouRated ★ 5.0
- Strangers in LoveRated ★ 3.0