Movies
Ratings
809- Set Me FreeRated ★ 4.5

Crazy RomanceRated ★ 4.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 0.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Moonlight ExpressRated ★ 1.0
Rear WindowRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5- An Old DogRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
JunoRated ★ 3.0
Finding Mr. RightRated ★ 2.0- A BedsoreRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
VoiceRated ★ 0.5
Painted FireRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 2.0- MY SWEETY BABYRated ★ 1.5

On Your Wedding DayRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0