Series
Ratings
38- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Delicious GuysRated ★ 0.5
- 다큐프라임 - 극한의 땅Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 0.5
MisfitsRated ★ 1.0
Men on a MissionRated ★ 1.0
MisfitsRated ★ 2.5- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0