Series
Ratings
18
HERORated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.0