Series
Ratings
20
ChernobylRated ★ 5.0- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5- Emily in ParisRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5