Series
Ratings
30- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
A je to!Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5