Series
Ratings
121- Spirit FingersRated ★ 3.5
- Crime Scene 3Rated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 2.5
- Queen MantisRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- Undercover High SchoolRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
- Love ScoutRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- The TrunkRated ★ 1.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.0