Series
Ratings
36- Interior ChinatownRated ★ 3.0
- Queen MantisRated ★ 2.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0- Hot SpotRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Comedy RoyaleRated ★ 2.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5- BlockbusterRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0