Series
Ratings
15
IRISRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0- Gold TowerRated ★ 4.0

I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0