Series
Ratings
17
Years and YearsRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0