Series
Ratings
808- The Journey to Kill YouRated ★ 3.0
- At 25:00, in Akasaka Season 2Rated ★ 2.0
- PUNKS△TRIANGLERated ★ 2.0

Kuro Bengoshi no Chijou Sekai de Ichiban Omoi JunaiRated ★ 1.0- Tada no Renai Nanka DekikkonaiRated ★ 2.0
- Suspicious PartnerRated ★ 2.0
- Damemane! -Dame na Talent, Management Shimasu-Rated ★ 3.5
- Strobe Edge Season 1Rated ★ 3.0
- Takumi-kun Series -Drama-Rated ★ 1.0
- Cinderella ClosetRated ★ 3.0
- Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.0
- Yoru no Michishirube -Aru Yogisha wo Meguru Kiroku-Rated ★ 4.0
- Gra Para!Rated ★ 1.0
- Samgyupsal DesugaRated ★ 1.5
- Shikyuu RenaiRated ★ 1.5
- FogdogRated ★ 3.5
- Replica: Revenge of the Ex-WifeRated ★ 3.0
- 10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 2.5
- The Reason My Boyfriend Married My Older SisterRated ★ 1.5
- Love SeaRated ★ 3.0