Series
Ratings
24
LIAR GAMERated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
LostRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0