Titles you rated
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 2.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMiRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0