Series
Ratings
131
The StudioRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- SamuelRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5- MasterChef KoreaRated ★ 3.0