Movies
Ratings
121- 명량: 회오리 바다를 향하여Rated ★ 5.0
The Nutcracker in 3DRated ★ 4.5- Ghost MessengerRated ★ 5.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 5.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 5.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 5.0- Master KIMsRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 5.0- The Adventures of Tyrano BoyRated ★ 5.0
- My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0

Police Story 2013Rated ★ 5.0
The Monkey KingRated ★ 3.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 5.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 5.0