Series
Ratings
36
GoblinRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Daddy FishRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Loving YouRated ★ 2.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Invisible ManRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0