Series
Ratings
63- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- The Art of SarahRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Genie, Make a WishRated ★ 1.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
- Tougen AnkiRated ★ 2.0
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- GachiakutaRated ★ 3.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Yona of the DawnRated ★ 2.0
Trigun StampedeRated ★ 2.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0