Series
Ratings
211
Game of ThronesRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- CassandraRated ★ 1.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.0- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 5.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Jessica & KrystalRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Pita-TenRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 2.0