Titles you rated
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
ATARURated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Flip FlappersRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 4.0