Titles you rated
- The Number You Have DialedRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.0- A Perfect StoryRated ★ 3.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 2.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5- Real Estate ExorcismRated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
AliceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 1.0
Doctor JohnRated ★ 4.0
ScorpionRated ★ 3.5
ScorpionRated ★ 5.0