Series
Ratings
56
YouRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5- Feel GoodRated ★ 4.5
- HollywoodRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Never Have I EverRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5- The PoliticianRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5