Series
Ratings
127- QueenmakerRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
- Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0